Wrocław Krzyki, Obrońców Poczty Gdańskiej
2 900,00 PLN
Mieszkanie na wynajem , 55,74 m2
52,03 PLN /m2
Powierzchnia
55,74 m2
Liczba pokoi
2
Rok budowy
2010

Dane nieruchomości:

Numer oferty: HAW964964
Powierzchnia: 55,74 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro/Pięter 1 z 3
Rok budowy: 2010
Ogrzewanie: CO miejskie
Balkon : 1
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 52,03 PLN
Cena: 2 900,00 PLN

Opis nieruchomości:

MIESZKANIE NAJMOWANE WRAZ Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W GARAŻU PODZIEMNYM W CENIE

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie na granicy Wrocławskich Partynic i Ołtaszyna w rejonie ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej
Bardzo spokojne osiedle, ogrodzone, plac zabaw, ławki, monitoring.
Pierwsze piętro, wyposażone i umeblowane.

W kuchni zmywarka, piekarnik, mikrofala w zabudowie.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska 2,79 m2

Mieszkanie 55,74 m2, składa się z :

• 2 rozkładowych pokojów
• kuchnia - przestronna z oknem
• łazienka z wanną i pralką
• przedpokoju

Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku mieszkalnym.
Do każdego pomieszczenie w mieszkaniu wejście z przedpokoju.
W Pokoju rozkładana kanapa, TV, internet, stół wraz z czterema krzesłami,
W kuchni stół, dwa krzesła

Z Salonu wyjście na kameralny duży balkon, ekspozycja Zach-Półn. widok na zieleń.
W przedpokoju pojemna szafa.

Mieszkanie ładnie wykończone.

Okolica:
Partynice , to prężnie rozwijająca się dzielnica Wrocławia, w okolicy, znajdują się, sklepy takiej jak Biedronka, Lidl, Żabka
wiele innych. Ulica Zwycięska znana jest z licznych restauracji, kawiarni, piekarni, znajduje się tam również siłownia, apteka
W bliskiej odległości znajduje Tor Wyścigów Konnych, Park Południowy, boisko i siłownia na powietrzu, ścieżki rowerowe.

Szkoła podstawowa nr 64, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, Szkoła Podstawowa nr 34, boisko orlik,
tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe.