Znaleziono 8 ofert

Sortuj

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : HAW130217

210 m2 6 pokoi 6 428,57 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2013 Działka 1 142 m2
1 350 000,00 PLN szczegóły
Obrońców Poczty Gdańskiej

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : HAW451473

55,74 m2 2 Pokoje 52,03 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2010  
2 900,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HAW497338

58 m2 3 Pokoje 12 672,00 PLN/m2
Piętro 5 z (10) Rok budowy 1976  
735 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HAW217374

75,44 m2 4 Pokoje 11 916,76 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2007  
899 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HAW803425

52,19 m2 3 Pokoje 11 400,65 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1937  
595 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : HAW533979

93,35 m2 3 Pokoje 9 094,80 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1978 Działka 491 m2
849 000,00 PLN szczegóły
Sowia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HAW394832

50 m2 2 Pokoje 11 880,00 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1980  
594 000,00 PLN szczegóły

Biuro na wynajem

Numer oferty : HAW944099

133 m2 4 Pokoje 54,89 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2006  
7 300,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: