Praca

Nasze biuro poszukuje osoby na stanowisko Agenta Nieruchomości we Wrocławiu

Oferujemy

  •  Wynagrodzenie prowizyjne na bardzo korzystnych warunkach,
  •  Elastyczne godziny pracy,
  •  Pakiet szkoleń wdrażających,
  •  Nadzór i opiekę nad transakcjami,
  •  Pomoc i wiedzę w zakresie nieruchomości,
  •  Skuteczny marketing,
  •  Swobodę w ustalaniu ilości i czasu pracy

Wymagamy

  • Motywacji do pracy i samodyscypliny,
  • Systematyczności i determinacji w dążeniu do celu,
  • Umiejętności dobrego zarządzania własnym czasem pracy,
  • Samodzielności w podejmowaniu decyzji
  • Dyspozycyjności i elastyczność w zakresie godzin pracy,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Poczucia humoru i empatii w kontaktach z Klientami,
  • Uczciwości i odpowiedzialności,
  • Prezencja i miła aparycja,
  • Punktualności i skrupulatności,
  • Umiejętności negocjacyjnych,
       Mile widziana
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu nieruchomości oraz obsługi Klienta,
  • Znajomość topografii Wrocławia i okolic oraz dobra orientacja w terenie,
  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa Klienta w zakresie transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości,
  • Budowanie bazy ofert nieruchomości,
  • Systematyczne pozyskiwanie nieruchomości i klientów poszukujących
  • Budowanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z Klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prezentowanie nieruchomości w terenie,
  • Prowadzenie spotkań i prezentacji nieruchomości
  • Współpraca z Kancelarią Notarialną,

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV na adres: praca@hawin.pl

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami